Cześć, poznajmy się!

Mgr inż. architekt krajobrazu Paulina Ogorzelec

W 2013 roku byłam stypendystką na Uniwersytecie Leibniza w Hanowerze, realizując mój projekt dotyczący ogrodów sensorycznych. Hortiterapia (ogrodolecznictwo) jest szczególnie mi bliską dziedziną architektury krajobrazu, ze względu na naukowo udowodniony pozytywny wpływ wywierany przez zieleń na nasze zdrowie i życie. W 2014 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu obroniłam pracę magisterską pt. „Ogród zmysłów czyli ścieżka edukacyjna przeznaczona dla niewidomych”, realizowaną dla Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.

Poza wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu jestem pasjonatką florystyki i kwiatów w każdej postaci, dostrzegając w nich doskonały materiał twórczy. Dlatego też w 2015 roku ukończyłam kurs florystyczny w Polskiej Szkole Florystycznej w Poznaniu. Głodna wiedzy i doświadczenia, stale się szkolę, aby moje prace były na jak najwyższym poziomie.

Nabyta po drodze znajomość programów graficznych i zamiłowanie do „ładnych obrazków” przekuło się na projekty graficzne m.in. zaproszeń, które tworzę kreatywnie od podstaw: malując, rysując, robiąc zdjęcia.

FLORALIA powstały po to, aby towarzyszyć ludziom w najpiękniejszych momentach ich życia i aby współtworzyć to piękno – w projektowanych ogrodach, w ślubnych zaproszeniach, w delikatnych kwiatowych kompozycjach, stanowiących wyjątkowe detale i doskonałe tło dla tych chwil.

GRAFIKA

Oprawa graficzna przyjęć

FLORYSTYKA

Oprawa florystyczna przyjęć

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Projektowanie terenów zieleni

ARCHITEKT KRAJOBRAZU

Posiadam wyższe wykształcenie i doświadczenie w projektowaniu terenów zieleni. Chcesz współpracować? Zajrzyj do zakładki kontakt i wyślij wiadomość.

GRAFIKA

Projekty graficzne tworzone zgodnie z życzeniem klienta. Biegle korzystam z programów takich jak Adobe Photoshop i Corel Draw.

FLORYSTYKA

Tworzę kompozycje florystyczne ślubne, komunijne, okolicznościowe. Z zamiłowania do kwiatów śledzę najnowsze trendy w ich układaniu.

OSOBISTY ROZWÓJ

Stale się szkolę i rozwijam ofertę moich usług, aby zawsze były one na jak najwyższym poziomie.